04 sierpnia 2013

7 metamorfoz. Wyzwania część trzecia i czwarta. :) + wstęp do pokoju ;)

Dziś będzie dużo zdjęć i mało tekstu. Miło jest sobie w końcu wieczorkiem zasiąść do komputera i porobić nic. Na prawdę. Zanim przejdę do wyzwania, chciałabym Wam najpierw pokazać czym zajmowałam się przez ostatnie dwa tygodnie...
Nie ukrywam, że w 90% to tylko i wyłącznie moja zasługa, mojej pracy, mojej niecierpliwości, uporu i tego, żem uparta jak osioł. Kręgosłup dawał się każdym wieczorem mocno we znaki, na szczęście ten etap mam już za sobą. Było warto. Dzieci zadowolone i w końcu przeprowadzone do drugiego pokoju.


To jest Luli i Tasiorka własny kąt. Musicie wybaczyć bałagan, ostatnie o czym myślałam robiąc zdjęcia to bałagan. Chodziło mi raczej o uwiecznienie koloru ścian, nowych szafek, łóżek i wykładziny. Na resztę przyjdzie czas. Chciałam jeszcze dać na ścianę rybki naklejki, ale nie wiem czy nie będzie za pstrokato już... Jeszcze się zastanowię. ;)
_________________________________________________________________


Przejdźmy do wyzwania. Dałam ciała i jednego podsumowania nie opublikowałam, tak więc dziś będą dwa. :) Za moje zdjęcia przepraszam, dopiero dziś udało mi się wykonać stylizacje, a i przy drugim aparat się zbuntował tak więc kamerka laptopowa musiała ruszyć do działania, a światło jest teraz jakie jest - żadne.

GOTH LOLI

1. http://tococieszy.blogspot.com


2. http://kotek-pstrotek.blogspot.com


3. http://neksii.blogspot.com/


JaDISNEY PRINCESS

1. http://kotek-pstrotek.blogspot.com/  jako Bella


2. http://neksii.blogspot.com/


3. Majowa Malaga nam gdzieś zaginęła, ale mamy nadzieję że wróci!

4. Oraz ja jako Megara, nawet ze swoim Herkulesem ^^