27 grudnia 2012

Teraz przedstawię moich najbliższych.

Agentka J., znana też jako Lula - moja córeczka

Lula urodziła się 27 stycznia 2010 roku.
Jest zodiakalnym wodnikiem.
Dziewczynki spod znaku Wodnika nie jest chłopcem w przebraniu, ale nie lubi się stroić się na przyjęcia, tylko dlatego, że jest taki obyczaj. Później rozwinie swój własny styl ubierania. Już od najmłodszych lat uwielbia towarzystwo ludzi, a ciekawość pcha ją do nawiązywania kontaktów. Na ogół dziewczynka ma spokojny i zrównoważony temperament, łatwo dostosowuje się do nowych sytuacji, nie trzyma się spódnicy mamy. Będzie wręcz wdzięczna, gdy zajmą się nią różni ludzie. Dopóki rodzice pozwalają dziewczynce być sobą, nie będą mieli z nią kłopotów. Nie jest ona typem dziecka, które urządza sceny i domaga się nieustannej uwagi, jak długo coś ją interesuje, czuje się szczęśliwa.
O czym mówi nam jej imię.
Skomplikowana osobowość. Łagodna i wojownicza. Wrażliwa i pewna siebie. Współczująca i niezależna. Gadatliwa w sposób elokwentny. Lubi opowiadać, a nie słuchać. Ale jak już posłucha, to okazuje empatię. 
Ja jestem w stanie tylko potwierdzić to co wyżej.
Co lubi:
Grać w gry, układać puzzle,  bawić się z dziećmi, oglądać 'My little pony', budować wieże z klocków, bawić się kucykami, pomagać w kuchni.
Czego nie lubi:
Nudy, za dużo się przytulać.

Towarzysz S., znany także jako Tasior - mój synek


Tasior urodził się 12 lutego 2011 roku. Również jest zodiakalnym wodnikiem.
Chłopcy spod tego znaku muszą mieć możliwość samodzielnego odkrywania świata. Odznaczają się dociekliwym umysłem i lubią doświadczenia, a dzięki wrodzonej zdolności logicznego myślenia bez trudu znajdują potrzebne odpowiedzi. Kiedy czują się osaczeni lub znudzeni rutyną czy mało elastycznym podejściem, wypróbują rodziców, jak daleko mogą się posunąć. W towarzystwie Wodnika zawsze trzeba się liczyć z czymś nieprzewidywalnym, a nawet skandalicznym, ponieważ to dziecko potrafi tak odwrócić uwagę, że wszystkich zaskoczy. Obdarzone jest wyjątkową silną wolą i niechęcią postępowania tak jak wszyscy, należy więc pozostawić mu wiele swobody, żeby zawsze mogło występować jako indywidualność.
O czym mówi nam jego imię.
Inteligentny, pewny siebie, konsekwentny, choć czasem leniwy, co opóźnia osiągnięcie celu. Umie budować swój autorytet. Trochę humorzasty, ale koleżeński, ma wielu przyjaciół. Posiada specyficzne poczucie humoru, dość monotonne. Uparty, ale pod siłą dobrze dobranych argumentów, może ustąpić. 
Co lubi:
Jeść, bawić się autkami, pomagać przy porządkach domowych, słuchać muzyki, tańczyć, oglądać zdjęcia.
Czego nie lubi:
Kwaśnego jedzenia (pomarańczy/kapusty kiszonej), jak wychodzę z domu bez niego.